W styczniu 2020 roku, po wsadzeniu w ziemię nasionek ostrych papryczek, powstał projekt, który pomógł nam przejść rok z pandemią w sposób łagodny.

Od tego czasu staramy się pomóc zainteresowanym rozpocząć przygodę z ogrodnictwem. Jest to jednak ogrodnictwo niekonwencjonalne – staramy się zajmować ogrodem oraz roślinami w duchu DIY, recyklingu oraz upcyklingu, a zamiast zwykłych warzyw sadzimy ostre papryczki dające mocno popalić.

Ogrodnictwo to bardzo wynagradzające hobby, które potrafi „zatrzymać czas” i skupić się na teraźniejszości, ale zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach nie każdy ma czas, żeby zająć się jego rozkręcaniem. Jeżeli chcecie więc zacząć hodować papryczki i zaoszczędzić czas na ich kiełkowaniu i pierwszych miesiącach życia to zapraszamy właśnie do nas. Posiadamy duży wybór roślin paprykowych na każdym etapie ich rozwoju. Oferujemy zarówno sadzonki ostrych papryczek, kilkunastomiesięczne rozwinięte krzewy paprykowe jak i świeże owoce ostrych papryczek. Mamy w ofercie ponad 30 gatunków papryk o różnej ostrości, kolorze i kształcie. Znajdziecie u nas również rośliny domowe i ozdobne.

Działamy lokalnie i dostarczamy rośliny na obszarze Wrocławia i okolic.

A wszystko to z  miłości do ostrości.

Wojtek i Sylwia